Про компанію

Підприємство «Paper-Cups» вже більше 6-ти років успішно працює на ринку одноразової паперової посуду. Ми раді запропонувати Вашій увазі найширший асортимент якісних одноразових паперових склянок і тарілок від виробника. Рухаючись в ногу зі споживчим попитом, ми забезпечуємо ринок улюбленим паперовим стаканчиком, ламінованої паперової тарілкою, а також більш досконалим новим продуктом - RIPPLE паперовим стаканчиком.

Ми займаємося виготовленням одноразових паперових стаканчиків на сучасному обладнанні з сировини високої якості SinarVanda, StoraEnso, Cupstock і ін. Потужності виробництва дозволяють випускати до 140 000 стаканчиків на добу. Для виробництва ми іспользуемуем папір з одно- або двосторонньою ламінацією, щільністю від 195 до 295 г / кв.м2. Наші стаканчики витримують температуру до 80 градусів.

У нас завжди в наявності на складі паперові стаканчики RIPPLE, стаканчики зі стандартним дизайном і білі (без печатки), також завжди в доступності паперові тарілки, кришки (поїлка і плоска), холдери (термочохли) для склянок, дерев'яні мішалки, цукор в стіках і багато іншого.

Паперовий стаканчик є якісними носіями рекламної інформації, тому він успішно використовується при проведенні різних акцій, для поширення по численних точках мережі швидкого харчування, кафе і в вендінгових автоматах. Пропонуємо брендування паперових стаканчиків або розробку унікального дизайну. Друк високої якості, тиснення та інші види обробки.

У травні 2013 року запущена нова лінія по виробництву двошарових паперових стаканчиків. Це унікальний для ринку України продукт, який дозволяє повністю позбутися від дискомфорту при вживанні гарячих напоїв.

Прекрасна термоізоляція

Щільні склянки з паперу та гофрованого картону утримують температуру до 80 градусів. Гарячі напої довго залишаються гарячими, а холодні - холодними.

Якість, безпека та екологія

Ми виробляємо паперові склянки з екологічно чистих матеріалів, тому вони безпечні для здоров'я, а їх утилізація проста і не завдає шкоди природі.

Швидкість виробництва і Оптові продажі

Потужності виробництва дозволяє випускати до 140 000 стаканчиків на добу. У нас ви можете замовити паперові склянки оптом від 1000 шт.

Яскравий дизайн і фірмовий стиль.

Оригінальне оформлення паперових стаканчиків - це відмінний і перевірений роками спосіб збільшити впізнаваність свого бренду.