ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Багато хто любить каву та чай. Але щоб насолодитися їх смаком, мало приготувати напій і налити його у стаканчик — потрібні різні додаткові аксесуари. У каталозі представлений асортимент кришок та термочохлів, з якими забрати із собою улюблений напій ще зручніше.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

У нас ви знайдете всі необхідні витратні матеріали для закладів громадського харчування, фаст-фудів, підприємств сфери HoReCa, мереж АЗС та ін. Компанія PaperCups пропонує:

  • Кришки для склянок. Кришки повністю відповідають діаметру наших картонних стаканчиків.
  • Термочохли. Самозбірні або додатково проклеєні. Вони захищають руки під час перенесення стаканчиків із гарячими чи холодними напоями.

Такі аксесуари дозволяють без проблем брати на прогулянку або в дорогу напої, везти гарячу каву, чай або какао в машині і пити її на ходу, не боячись пролити. Під кришкою напої надовго зберігають тепло, а обернувши стакан в чохол, його зручно тримати в руці, без ризику обпектися. Нейтральний дизайн аксесуарів дозволяє добре доповнити загальний інтер'єр кав'ярень та точок продажу гарячих напоїв.

Расходный материал
КРИШКА ДЛЯ СТАКАНІВ
  • «напувалка» – для стаканів обсягом 175, 250, 350 і 450 мл;
  • «плоска» – для стаканів обсягом 175, 250, 350 і 450 мл.

Кришки для стаканчиків виготовляються на сучасному обладнанні та повністю відповідають діаметру нашого паперового стаканчика. Ми гарантуємо якість та гарантуємо, що при покупці у нас паперових стаканів кришки підходитимуть ідеально.

Холдеры для стаканов (термочехлы).
ХОЛДЕРИ ДЛЯ СТАКАНІВ (ТЕРМОЧОХЛИ).

Термочохли універсальні для стаканів 250 та 340 мл

Пропонуємо самозбірний термочохол (білий та бурий), клеєний термочохол (бурий). Такий холдер одягається на стакан, утворюючи захисний прошарок для рук. Допомагає при перенесенні склянок з гарячим напоєм.